Ubytování v chatkách

Bydlení jako z pohádky

Nikde jinde si překrásnou přírodu CHKO Jeseníky nevychutnáte lépe, než v našich stylových dřevěných chatkách. Budete se totiž cítit, jako byste do okolní divočiny doslova patřili.

Chatky provozujeme od jara do podzimu . Vybavení chatek je dostačující – 4 postele s právě vypraným povlečením, noční stolek s lampičkou a prostorná komoda pro vaše osobní věci.

Sociální zařízení najdete pár kroků od chatek. U pánů i dam jsme zařídili dva záchody, dva sprchové kouty a dvě umyvadla, takže místa je tu pro každého dostatek. Na dámských toaletách máme fén.

K dispozici máme pro ubytované v chatkách venkovní letní kuchyňku vybavenou lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou, základním nádobím a rychlovarnou konvicí.

Velikost chatky je cca 15m2

Parkování zdarma