Ranč Orel – ubytování a wellness v  krásné přírodě Jeseníků

Na Ranči Orel vám nabídneme pohodlné a komfortní ubytování podle vašich požadavků i možností. Ať už si vyberete chatky, apartmány nebo apartmánové domky, vždy si užijete výhled do nádherné přírody Jeseníků, klid a přátelskou pohodu. Vyženete z hlavy každodenní problémy a zapomenete na počítače a mobily.

Náš areál je zároveň vhodný pro soukromé i firemní akce. Ubytovací kapacita je v letních měsících až 66 lůžek s přistýlkami 78 a prostory bufetu jsou dostatečně velké. Díky lokalizaci ranče nejsme omezeni provozní dobou.

Pro firmy jsme schopni uspořádat program dle přání zákazníka.

Novinkou ranče je wellnes zóna , přírodní koupací jezírko, vodní a balanční zážitkové hřiště, které jsou pouze pro ubytované, takže nebudete rušeni veřejností.

Ubytovaným hostům také nabízíme možnost zapůjčení elektro kol a koloběžek.

Jako v ráji se tu budou cítit také milovníci koní. Provozujeme turistickou jízdárnu, kde se může povozit každý, kdo si chce splnit sen o projížďce na koni v přírodě. Nabízíme i pobyty s vlastními koňskými parťáky a samozřejmě krátkodobé i dlouhodobé ustájení koní.

Apartmánové domky s terasou

Bydlení v našich apartmánových domcích je komfortní a pohodlné. Užijte si výhled do okolí i vysokou míru soukromí.

50m2

Ubytování v apartmánech

Bydlení v našich apartmánech je skoro stejné, jako byste bydleli v kvalitním hotelu. A v mnohých ohledech dokonce lepší.

40m2

Ubytování v chatkách

Nikde jinde si překrásnou přírodu CHKO Jeseníky nevychutnáte lépe, než v našich stylových dřevěných chatkách.

15m2

Apartmány u jezírka

Nově jsme pro naše hosty dostavěli apartmány U
jezírka, jedná se o čtyři dvoulůžkové apartmány ,
s vlastní koupelnou , kuchyňským koutem a velkou
terasou.