Výprava za Pány Lesa

Hluboko v lesích, kde srnky chodí pít k potůčkům a lišky dávají dobrou noc, sídlí Lesní Pánové. Poroučí větru i vodě, starají se o zvířátka, mluví se stromy a dávají pozor na celý les. V lese se ale něco děje – něco je jinak. Na stromech se objevují tajemné vzkazy a zvířátka se stahují z lesa k Ranči. Abychom odhalili, co se v lese skrývá, musíme najít Lesní Pány. Přidejte se k nám na naši výpravu!

Klasické táborové hry ve spojení s nádherným prostředím Ranče Orel a jesenické přírody vytvoří z našeho tábora nezapomenutelný zážitek, ze kterého si děti odnesou nejen vzpomínky na celý život, ale také zkušenosti ohledně ošetřování a péče o koně, znalosti zdravovědy a orientace v přírodě a spoustu dalšího. Budeme se na vás těšit.

Letní tábory s koňmi pro začínající táborníky

 

Klasické letní tábory pro děti 5-10 let. Volnější režim dne, hry a bezpečí. Lehká ochutnávka všech táborových aktivit, jízda na koni a seznámení se s koňmi a poníky, pohádka na dobrou noc. Pohádková nebo dobrodružná hra.

Velmi často první zkušenost dětí s letním táborem.

Můj první letní tábor

Letní tábory pro děti 5-9 let. Zvýšená péče o Vaše dítko. Rozmanitější činnosti, střídající se v kratších časových úsecích.

Pohádka na dobrou noc, časté pochvaly a odměny.

Lehké ochutnávky všeho, co patří k dětskému táboru – noční procházka pro nebojácné, diskotéky, hraní v přírodě, jízda na koni, táboráčky.

Všem dětem od 5-9 let slibujeme na našich letních táborech:

  • dobrodružství, fůru legrace, diskotéky, sportovní turnaje
  • koupání, trošku tábornictví, kratší výlety a puťáky po okolí na ponících.
  • pohodový tábor bez nudy, spoustu nových kamarádů a vždy nějaká překvapení
  • děti se naučí základům v péči o koně,ježdění

 

Termín/cena – Letní tábor s koňmi pro nejmenší 2023

– pro děti 5-10 let

27.7. – 4.8.2023 …………………. 7500,-

6.8.2023 – 11.8.2023 …………7500,-